Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych w 2024 roku

Z przyjemnością informujemy, że w związku z faktem, iż w zbliżającym się roku Zakład Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. będzie odpowiedzialny za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od mieszkańców gminy Solec Kujawski, publikujemy harmonogramy odbioru odpadów na cały 2024 rok.

W najbliższych dniach nasi pracownicy będą dystrybuować harmonogramy do mieszkańców, a także spółdzielni mieszkaniowych i do zarządców nieruchomości.

W związku ze zbliżającym się nowym rokiem przygotowaliśmy także harmonogram odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne (z firm, instytucji, Rodzinnych Ogródków Działkowych itp.).

Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi harmonogramami i ich pobierania z naszej strony internetowej. Podobnie jak w latach ubiegłych zostały one opracowane w podziale na sektory naszego miasta i gminy. Prosimy o upewnienie się, czy harmonogram, który Państwo pobieracie obejmuje ulicę, przy której zamieszkujecie/prowadzicie działalność oraz odpowiedni typ nieruchomości (zamieszkałe/niezamieszkałe).

Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok, dostępne są TUTAJ.

W przypadku konieczności pobrania harmonogramu na trwający jeszcze 2023 rok, dostępny jest on w sekcji Archiwum, pod harmonogramami na 2024 rok.