Harmonogramy odbioru odpadów 2024


Nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w zabudowie wielorodzinnej:

SEKTOR 1: Teren nieruchomości, na której zamieszkują mieszkańcy w zabudowie wielorodzinnej



Nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w zabudowie jednorodzinnej:

SEKTOR 2 – Budynki mieszkalne jednorodzinne przy ulicach:
23 Stycznia, 29 Listopada, A. Mickiewicza, Armii Krajowej, Bitwy Warszawskiej, Boh.Września, Bolesława Romanowskiego, Bydgoska, Cedrowa, Cisowa, Cyprysowa, Danuty Mrzyk, Długa, Do Wisły, Dworcowa, gen. Stefana Roweckiego „Grota”, Graniczna, H. Sienkiewicza, Jemiołowa, Józefa Piłsudskiego, Klonowa, Kopernika, Kościuszki, Krótka, ks. Piotra Skargi, Kujawska, Leszczynowa, Lipowa, Młyńska, Ogrodowa, Orla, Parkowa, Piastów, Pl. Jana Pawła II, Skowronkowa, Słowackiego, Słowicza, Sosnowa, Sowia, Sportowa, Szarych Szeregów, Św. Stanisława, Targowa, Tartaczna, Topolowa, Toruńska, Ułańska, Władysława Sikorskiego, Wolności, Z. Gierlińskiego, Żeglarska, Żurawia, Żwirki i Wigury


SEKTOR 3 – Budynki mieszkalne jednorodzinne przy ulicach:
Akacjowa, Barwna, Błękitna, Błonie, Błota, Cicha, Dojazd, Dożynkowa , Jarzębinowa, Jaśminowa, Jesienna, Jesionowa, Kasztanowa, Kącik, Kolorowa, Kościelna, ks. Jana Pelikanta, Letnia, Łanowa, Łąkowa, Malinowa, Mroźna, Modrzewiowa, Nadborna, Nizinna, Nowa, Plonowa, Pogodna, Polna, Prosta, Rolna, Równa, Siewna, Skośna, Słoneczna, Spokojna, Srebrna, Śnieżna, Tęczowa, Ugory, Wiejska, Wiosenna, Zbożowa, Zielona, Zimowa, Złota, Żniwna


SEKTOR 4 – Budynki mieszkalne jednorodzinne przy ulicach:
Brukselska, Brzozowa, Bukowa, Czereśniowa, Dębowa, Garbary, Grabowa, Haska, Jagodowa, Jodłowa, Kalinowa, Kwiatowa, Leona Wyczółkowskiego, Leśna, Orzechowa, Paryska, Piaskowa, Powstańców, Robotnicza, Różana, Rzymska, Strumykowa, Średnia, Świerkowa, Unii Europejskiej, Wierzbowa, Wiśniowa, Wrzosowa


SEKTOR 5 – Budynki mieszkalne jednorodzinne z:
Chrośna, Kabat, Makowiska, Otorowo, Przyłubie, Rudy, Wypaleniska



Nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne (przedsiębiorstwa, instytucje):

SEKTOR 2 – Teren nieruchomości, na której nie zamieszkują mieszkańcy przy ulicach:
23 Stycznia, 29 Listopada, A. Mickiewicza, Armii Krajowej, Bitwy Warszawskiej, Boh.Września, Bolesława Romanowskiego, Bydgoska, Cedrowa, Cisowa, Cyprysowa, Danuty Mrzyk, Do Wisły, Długa, Dworcowa, gen. Stefana Roweckiego „Grota”, Graniczna, H. Sienkiewicza, Jemiołowa, Józefa Piłsudskiego, Klonowa, Kopernika, Kościuszki, Krótka, ks. Piotra Skargi, Kujawska, Leszczynowa, Lipowa, Młyńska, Ogrodowa, Orla, Parkowa, Piastów, Pl. Jana Pawła II, Skowronkowa, Słowackiego, Słowicza, Sosnowa, Sowia, Sportowa, Szarych Szeregów, Św. Stanisława, Targowa, Tartaczna, Topolowa, Toruńska, Ułańska, Władysława Sikorskiego, Wolności, Z. Gierlińskiego, Żeglarska, Żurawia, Żwirki i Wigury


SEKTOR 3 – Teren nieruchomości, na której nie zamieszkują mieszkańcy przy ulicach:
Akacjowa, Barwna, Błękitna, Błonie, Błota, Cicha, Dojazd, Dożynkowa , Jarzębinowa, Jaśminowa, Jesienna, Jesionowa, Kasztanowa, Kącik, Kolorowa, Kościelna, ks. Jana Pelikanta, Letnia, Łanowa, Łąkowa, Malinowa, Mroźna, Modrzewiowa, Nadborna, Nizinna, Nowa, Plonowa, Pogodna, Polna, Prosta, Rolna, Równa, Siewna, Skośna, Słoneczna, Spokojna, Srebrna, Śnieżna, Tęczowa, Ugory, Wiejska, Wiosenna, Zbożowa, Zielona, Zimowa, Złota, Żniwna


SEKTOR 4 – Teren nieruchomości, na której nie zamieszkują mieszkańcy przy ulicach:
Brukselska, Brzozowa, Bukowa, Czereśniowa, Dębowa, Garbary, Grabowa, Haska, Jagodowa, Jodłowa, Kalinowa, Kwiatowa, Leona Wyczółkowskiego, Leśna, Orzechowa, Paryska, Piaskowa, Powstańców, Robotnicza, Różana, Rzymska, Strumykowa, Średnia, Świerkowa, Unii Europejskiej, Wierzbowa, Wiśniowa, Wrzosowa


SEKTOR 5 – Teren nieruchomości, na której nie zamieszkują mieszkańcy z:
Chrośna, Kabat, Makowiska, Otorowo, Przyłubie, Rudy, Wypaleniska



Nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne (Rodzinne Ogródki Działkowe):

SEKTOR 2 – Rodzinne Ogrody Działkowe NASYCALNIA 


SEKTOR 3 – Rodzinne Ogrody Działkowe TRANSPORTOWIEC i NAD TOREM


SEKTOR 4 – Rodzinne Ogrody Działkowe BRATEK i ZGODA



Inne:

SEKTOR 2 – Teren cmentarza – ul. ks. Piotra Skargi 


SEKTOR 2 – Targowisko – ul. Garbary 


KOSZE ULICZNE: 23 Stycznia, 29 Listopada, A. Mickiewicza, Błonie, Bohaterów Września, Bydgoska, Chodnik w Parku (pomiędzy Sportową a 29 Listopada), Chrośna, Długa, Dworcowa, gen.Stefana Roweckiego „Grota”, Graniczna, J. Słowackiego, J. Piłsudskiego, Kościuszki, Ks. Piotra Skargi, Kujawska, Leśna, Lipowa, Otorowo, Parking UM, Parkowa, Piastów, Plac Jana Pawła II, Polna, Powstańców, Przyłubie, Robotnicza, Rondo im. Antoniego Nawrockiego, Skwer im. dr H. Jordana, Sportowa, Średnia, Tartaczna, Toruńska, Wolności, Zbożowa, Żeglarska, Żwirki i Wigury



Archiwum:

Harmonogramy 2023